KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8293065

nr 829 3065

Akvarell

Oidentifierad konstnär, från konditioriet, signerad, motivets mått: 26x26

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 27 maj 2013
kl 20:19:37